Projektowanie stron WWW

Projektowanie stron WWW

3 stycznia, 2021 Wyłączono przez admin

Projektowanie stron

Strony internetowe są czytane i używane inaczej niż produkty drukowane: każdy, kto szuka informacji w Internecie, chce od razu przejść do rzeczy. Przejrzysta i łatwo zrozumiała struktura strony internetowej pomaga odwiedzającemu szybko odnaleźć się w witrynie. Zgodnie z formułą „forma podąża za funkcją”, dobry projekt strony internetowej zachwyca przemyślanymi funkcjami we właściwym miejscu.

W większości przypadków za dobry projekt strony odpowiada specjalista od projektowania ekranu z odpowiednim doświadczeniem i wiedzą o tym, co jest możliwe przy jakim wysiłku. Decyduje o zastosowaniu elementów interaktywnych, dynamicznych animacji, funkcji wyszukiwania, filtrów i sortowania …

Aby zapewnić Państwu najlepszą obecność w Internecie, oddajemy do Państwa dyspozycji nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu stron internetowych.

Jeśli pracujesz już z projektantem ekranu np. W swojej agencji reklamowej lub dziale graficznym, z przyjemnością zajmiemy się techniczną realizacją Twojego projektu w postaci systemu zarządzania treścią TYPO3.

Koncepcja i porady

Nie musisz przyjeżdżać do nas z dopracowaną koncepcją: skorzystaj z naszego doświadczenia. Znajdź z nami rozwiązania swoich problemów i opracuj z nami koncepcje techniczne dla swoich pomysłów.

Tak prowadzimy projekty

Na początku naszych projektów znajduje się specyfikacja. Ta zaawansowana dokumentacja najpierw opisuje właściwości planowanego systemu. Służy do porozumiewania się z Tobą wspólnym językiem oraz do zachowania przejrzystości zakresu i celów dla obu stron.

Zadowolony:

Jakie funkcje są wymagane, jakie widoki są wyświetlane, jakie dane są przetwarzane?
Kim są użytkownicy systemu, z jaką wiedzą i jakim sprzętem?
Jakiej wydajności oczekuje się, jakie są wymagania techniczne?
Po wspólnym dialogu tworzymy dla Ciebie specyfikację zgodnie z Twoimi specyfikacjami. Następnie otrzymasz specyfikację, aby potwierdzić nasz pogląd na Twoje rozwiązanie online. Po akceptacji przez Ciebie staje się podstawą naszej oferty i częścią zamówienia na realizację zamówienia.

Dzięki stałej wymianie z Państwem, która jest gwarantowana, możemy zrealizować Państwa koncepcję zgodnie z Państwa pomysłami.