Eneba- dobra okazja dla graczy?

Eneba- dobra okazja dla graczy?

5 lipca, 2021 Wyłączono przez admin

Bycie graczem nie zawsze jest proste. Zakup gier i sprzętu potrafi nieźle odcisnąć się na kieszeni, dlatego szukamy sposobów na cieszenie się naszą pasją, przy okazji oszczędzając parę groszy. Ceny niektórych tytułów mogą sięgać po setki złotych, a polityka DLC wielu firm powoduje, że gra, której cena podstawowa wydawała się dość niska, staje się grywalna po włożeniu w DLC nawet do tysiąca złotych. Dla miłośników wirtualnej rozrywki powstał sklep Eneba, który pozwala zaoszczędzić parę groszy pasjonatom gier komputerowych.


Eneba- co i za co?


Co możemy kupić w sklepie Eneba, i za ile? Sklep oferuje szeroki asortyment na wiele platform. Znajdziemy więc tam gry na Steam, Gog, Origin czy Uplay, wszystkie po niższych cenach niż gdybyśmy kupowali bezpośrednio na platformę. Eneba oferuje nam również kupno gier na konsole- Nintendo Switch czy Xbox. Przykładowe tytuły, które znajdziemy na stronie to: Resident Evil Village, Horizon Zero Dawn, Hearts of Iron IV, Cybrepunk 2077, Assasin’s Creed Valhalla, The Sims 4 i wiele wiele innych. Kolejnym istotnym punktem oferty sklepu są karty abonamentowe i przepłacone, dla graczy, którzy są zwolennikami konsol. Możemy również zakupić kartę podarunkową, doskonały prezent dla bliskiego, którego pasją jest granie, ale nie tylko. W ofercie sklepu znajdziemy karty podarunkowe niezwiązane z grami.  Kupić możemy też doładowania do takich tytułów jak FIFA GTA czy Guild wars 2. Dodatkowo na stronie sklepu znajdziemy oprogramowanie, najczęściej programy antywirusowe.


Czy warto?


Sklep internetowy Eneba cieszy się dużym zaufaniem graczy. Na stronie trustpilot.com zebrał średnią ocen równą 4,6, z czego 85% to oceny doskonałe. Gracze cenią stronę za szybkość i niezawodność działania strony oraz za niskie ceny. Sklep Eneba jest doskonałym miejscem dla każdego gracza, który chce sobie przyoszczędzić na kupowaniu nowych, lub starych produkcji. Eneba przeprowadza również liczne akcje promocyjne na szeroką skalę. Eneba nie oferuje żadnego systemu bezpieczeństwa, jednak nie musimy się tym martwić, jako że stanowcza większość klientów sklepu nie ma problemów z uzyskaniem działającego klucza.


Metody płatności i reklamacje


W sklepie Eneba zapłacimy, przelewem natychmiastowym, blikiem, za pomocą telefonu, PayPalem, paysafecardem oraz wieloma innymi sposobami płatności. Możemy również płacić z naszego portfelu Eneba, jeśli posiadamy konto na stronie. Kupując w sklepie , należy podejmować dobrze przemyślane decyzje- reklamacji można dokonać wyłącznie w momencie, w którym uzyskaliśmy kod wadliwy, lub żadnego. W innych wypadkach nie mamy możliwość zwrotu.

Najnowsze promocje i obniżki cen w sklepie Eneba znajdziesz tutaj